piwne spa, łaźnie piwne piotrków trybunalski
  • PROMOCJE i RABATY

ŁAŹNIE PIWNE BSC & SPA » KOSMETYKI PIWNE » KOSMETYKI PIWNE

Piwna odżywka do włosów

Regenerujący, piwny balsam do włosów (200 ml)

Balsam piwny do włosów z wysoką zawartością składników odżywczych. Zawiera zestaw witamin z grupy B oraz dobroczynnie działające mikroelementy i minerały. Ułatwia rozczesywanie, zapobiega elektryzowaniu się włosów. Dzięki zawartości chmielu przyspiesza porost włosów i pielęgnuje skórę głowy.Balsam piwny zapewni Twoim włosom naturalny połysk, doskonałą ochronę i regenerację.

Cena: 26 zł.

 Susz piwny

Stosowany do kąpieli SUSZ PIWNY to w 100% naturalna mieszanka chmielu, drożdży i słodu piwnego. Aromatyczna kompozycja składników, które od wieków stosowane były w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej, charakteryzujące się bogactwem witamin z grupy B oraz substancji mineralnych. Posiada właściwości wygładzające, ujędrniających
i przeciwdziałających powstawaniu zmarszczek.

Cena: 12 zł/30 g

Cena: 20 zł./60 g +woreczek jutowy

czytaj więcej >>

mydło ciemne

Mydło roślinne z naturalnym ekstraktem z chmielu i torfu (135 g)

Nawilżające mydło roślinne z oleju palmowego i kokosowego wzbogacone naturalnym ekstraktem z torfu i chmielu, odżywczym olejem migdałowym, nawilżającą gliceryną i suszem roślinnym z łagodnym działaniem złuszczającym pozostawia po każdym myciu skórę czystą, delikatną oraz cudownie pachnącą odświeżającym i korzennym aromatem.

Cena: 16 zł.

żel pod prysznic ciemny

Żel pod prysznic z piwem oraz naturalnym ekstraktem z torfu i zbóż (320 ml)

Regenerujący żel pod prysznic z piwem, naturalnym ekstraktem z torfu, zbóż i oliwek oraz niesamowitym odświeżającym i korzennym zapachem sprawia, że poranny i wieczorny prysznic jest przyjemniejszy oraz pozostawia skórę oczyszczoną, delikatną i subtelnie pachnącą.

Cena: 22 zł.

olejek do kąpieli ciemny

Olejek do kąpieli z piwem oraz naturalnym ekstraktem z torfu i zbóż (320 ml)

Odżywczy olejek do kąpieli z piwem, olejem migdałowym, naturalnym ekstraktem z torfu, zbóż i oliwek oraz niesamowitym odświeżającym i korzennym zapachem zapewnia delikatnie spienioną, regenerującą kąpiel dla wygładzenia skóry oraz gwarantuje idealne odprężenie.

Cena: 24 zł.

szampon ciemny

Szampon do włosów z piwem, naturalnym ekstraktem z torfu i lanoliną (320 ml)

Delikatny, regenerujący szampon do włosów z piwem, naturalnym ekstraktem z torfu i zbóż, panthenolem oraz lanoliną zmniejsza łamliwość włosów, wzmacnia, przywraca ich naturalny połysk, stymuluje wzrost włosów i działa kojąco na skórę głowy. Dzięki niezwykle odświeżającemu i korzennemu zapachowi włosy po myciu pozostają cudownie pachnące. Szampon nie zawiera silikonu. Idealny dla wszystkich rodzajów włosów (szczególnie dla normalnych i przetłuszczających się).

Cena: 30 zł.

balsam do włosów ciemny

Odżywka do włosów z piwem, naturalnym ekstraktem z torfu i panthenolem (200 ml)

Balsam do włosów z  piwem, naturalnym ekstraktem z torfu i zbóż, panthenolem oraz gliceryną chroni i regeneruje włosy, działa kojąco na skórę głowy, ułatwia rozczesywanie, wzmacnia ich połysk oraz eliminuje nieprzyjemne elektryzowanie. Dzięki niezwykle odświeżającemu i korzennemu zapachowi włosy pozostają cudownie pachnące. Idealny dla wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 31 zł.

krem na dzień ciemny

Krem do twarzy na dzień z naturalnymi olejami oraz ekstraktem z chmielu i torfu (75 ml)

Delikatny krem do twarzy na dzień z nawilżającym masłem shea, szlachetnym olejem z orzechów makadamia, naturalnym ekstraktem z torfu i chmielu oraz panthenolem wspomaga wygładzenie, nawilżenie i regenerację skóry. Nie zawiera barwników, oleju parafinowego i zapachu – idealny do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej.

Cena: 24 zł.

krem na noc ciemny

Eliksir do twarzy na noc z naturalnymi olejami oraz ekstraktem z chmielu i torfu (75 ml)

Eliksir do twarzy na noc z nawilżającym masłem shea, szlachetnym olejem z orzechów makadamia, naturalnym ekstraktem z torfu i chmielu, gliceryną, witaminą E oraz panthenolem zmiękcza, odżywia i nawilża skórę. Skóra jest chroniona przed niekorzystnym wpływem środowiska i przedwczesnym starzeniem się. Nie zawiera barwników, oleju parafinowego i zapachu – idealny do regularnej pielęgnacji skóry wrażliwej.

Cena: 26 zł.

balsam po goleniu ciemny

Balsam po goleniu z piwem oraz ekstraktem z torfu i panthenolem (100 ml)

Kojący i regenerujący balsam po goleniu z piwem, naturalnym ekstraktem z torfu i chmielu, przeciwzapalnym panthenolem i nawilżającą alantoiną pozostawia skórę delikatnie złagodzoną, nawilżoną i miękką zarówno po goleniu na sucho jak i na mokro. Niezwykle odświeżający i korzenny zapach towarzyszący goleniu wzmacnia poczucie komfortu.

Cena: 20 zł.

krem do rąk i stóp ciemny

Krem do rąk i stóp z naturalnymi olejami oraz ekstraktem z chmielu i torfu (100 ml)

Krem do rąk i stóp z nawilżającą gliceryną, wyciągiem z pestek winogron i olejem z orzechów makadamia, odżywczym masłem shea, wygładzającą i kojącą alantoiną oraz naturalnym ekstraktem z chmielu i torfu regeneruje skórę oraz zapewnia jej intensywną pielęgnację, nawilżenie, elastyczność i ochronę. Niesamowity odświeżający i korzenny zapach pozostawia skórę cudownie pachnącą.

Cena: 23 zł.

balsam do ciała ciemny

Balsam do ciała z naturalnymi olejami oraz ekstraktem z chmielu i torfu (320 ml)

Balsam do ciała z olejem migdałowym, gliceryną, naturalnym ekstraktem z torfu i chmielu, witaminą E i panthenolem regeneruje, koi, odżywia i nawilża skórę. Po regularnym stosowaniu balsamu skóra pozostaje miękka, elastyczna i sprężysta. Niesamowity odświeżający i korzenny zapach pozostawia skórę cudownie pachnącą.

Cena: 28 zł.

mydło jasne

Mydło roślinne z ekstraktem z chmielu i solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary (135 g)

Nawilżające mydło roślinne z oleju palmowego i kokosowego wzbogacone solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, ekstraktem z chmielu, odżywczym olejem migdałowym i nawilżającą gliceryną pozostawia po każdym myciu skórę oczyszczoną, delikatną oraz pachnącą lekkim wodnym zapachem.

Cena: 16 zł.

żel pod prysznic jasny

Żel pod prysznic z piwem, ekstraktem ze zbóż i solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary (320 ml lub 60 ml)

Delikatny, nawilżający żel pod prysznic z piwem, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, naturalnym ekstraktem ze zbóż i oliwek pozostawia skórę oczyszczoną, delikatną i pachnącą. Dzięki lekkiemu wodnemu zapachowi i wyjątkowo delikatnej pielęgnacji codzienny prysznic stanie się przyjemniejszy.

Cena: 22 zł.(320 ml), 14 zł.(60 ml)

olejek do kąpieli jasny

Olejek do kąpieli z piwem, ekstraktem ze zbóż i solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary (320 ml)

Odżywczy olejek do kąpieli z piwem, olejem migdałowym, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, wyciągiem ze zbóż i oliwek oraz lekkim aromatem czystej wody zapewnia delikatnie spienioną, zmiękczającą i nawilżającą kąpiel dla wygładzenia skóry oraz gwarantuje idealne odprężenie.

Cena: 24 zł.

szampon jasny

Szampon do włosów z piwem, ekstraktem ze zbóż i solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary (320 ml lub 60 ml)

Delikatny, nawilżający szampon do włosów z piwem, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, ekstraktem ze zbóż, panthenolem i lanoliną zmniejsza łamliwość włosów, wzmacnia, przywraca ich naturalny połysk, stymuluje wzrost włosów i działa kojąco na skórę głowy. Dzięki lekkiemu zapachowi czystej wody włosy po myciu pozostają cudownie pachnące. Idealny dla wszystkich rodzajów włosów (szczególnie dla normalnych i suchych). Szampon nie zawiera silikonu.

Cena: 30 zł.(320 ml), 14 zł.(60 ml)

balsam do włosów jasny

Odżywka do włosów z piwem, ekstraktem ze zbóż i solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary (200 ml)

Balsam do włosów z  piwem, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, naturalnym ekstraktem ze zbóż, panthenolem i gliceryną chroni i regeneruje włosy, działa kojąco na skórę głowy, ułatwia rozczesywanie, wzmacnia połysk oraz eliminuje nieprzyjemne elektryzowanie. Dzięki lekkiemu zapachowi czystej wody włosy pozostają cudownie pachnące. Idealny dla wszystkich rodzajów włosów.

Cena: 24 zł.

krem na dzień jasny

Krem do twarzy na dzień ze szlachetnymi olejami, ekstraktem z chmielu i solami ze źródeł termalnych (75 ml)

Delikatny krem do twarzy na dzień z nawilżającym masłem shea, szlachetnym olejem z orzechów makadamia, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, witaminą E, ekstraktem z chmielu i panthenolem jest idealny do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Po aplikacji skóra staje się miękka, elastyczna i odpowiednio nawilżona. Nie zawiera barwników i oleju parafinowego, dobrze się wchłania.

Cena: 24 zł.

krem na noc jasny

Eliksir do twarzy na noc ze szlachetnymi olejami, ekstraktem z chmielu i solami ze źródeł termalnych (75 ml)

Eliksir do twarzy na noc z nawilżającym masłem shea i gliceryną, regenerującym olejem z orzechów makadamia, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, naturalnym ekstraktem z  chmielu, witaminą E oraz panthenolem zmiękcza, odżywia i nawilża skórę. Skóra jest chroniona przed niekorzystnym wpływem środowiska i przedwczesnym starzeniem się. Nie zawiera barwników i oleju parafinowego – idealny dla normalnej i suchej skóry.

Cena: 26 zł.

krem do rąk jasny

Krem do rąk ze szlachetnymi olejami, ekstraktem z chmielu i solami ze źródeł termalnych (100 ml lub 30 ml)

Intensywnie działający krem do pielęgnacji dłoni z nawilżającą gliceryną pochodzenia roślinnego, nawilżającym olejem z orzechów makadamia, odżywczym masłem shea, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, panthenolem oraz naturalnym ekstraktem z chmielu zapewnia skórze rąk, często narażanej na niekorzystne warunki, niezwykłą pielęgnację, zmiękczenie, nawilżenie i ochronę. Lekki zapach czystej wody pozostawia skórę świeżą i pachnącą.

Cena: 23 zł.(100 ml), 19 zł.(30 ml)

balsam do ciała jasny

Balsam do ciała z naturalnymi olejami, ekstraktem z chmielu i solami ze źródeł termalnych (320 ml)

Balsam do ciała z olejem migdałowym, gliceryną, solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, ekstraktem z chmielu, witaminą E i panthenolem zmiękcza, odżywia i nawilża skórę. Po regularnym stosowaniu balsamu skóra pozostaje miękka, wygładzona i sprężysta. Lekki zapach czystej wody pozostawia skórę świeżą i pachnącą.

Cena: 28 zł.

antybakteryjny żel jasny

Antybakteryjny żel do rąk z ekstraktem z chmielu, olejkiem z drzewa herbacianego i solami ze źródeł termalnych (80 ml)

Odświeżający żel do rąk z ekstraktem z chmielu, olejkiem z drzewa herbacianego i solami termalnymi ze źródeł Karlovy Vary, panthenolem i gliceryną szybko i skutecznie oczyszcza dłonie bez użycia wody, mydła i ręcznika o każdej porze dnia. Dopasowane do torebki, poręczne opakowanie jest idealne podczas podróży, w środkach publicznego transportu czy centrach handlowych. Żel skutecznie zwalcza bakterie, drobnoustroje i pleśnie. Szybko się wchłania w skórę i pozostawia ją miękką, pachnącą, nie dając poczucia lepkości.

Cena: 20 zł.

balsam do ust

Roślinny balsam do ust z wyciągiem z chmielu i jabłek (15 ml)

Pielęgnujący roślinny balsam do ust ze szlachetnym olejem z pestek jabłek, masłem shea, naturalnym wyciągiem z chmielu, olejem jojoba i z avocado, woskiem pszczelim i witaminą E odżywia, zmiękcza i regeneruje usta oraz chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska.

Cena: 20 zł.

krem do rąk jabłko

Krem do rąk ze szlachetnymi olejami oraz naturalnym ekstraktem z chmielu i jabłek (100 ml)

Intensywnie działający krem do pielęgnacji dłoni z nawilżającą gliceryną pochodzenia roślinnego, szlachetnym regenerującym olejem z pestek jabłek, nawilżającym olejem z orzechów makadamia, odżywczym masłem shea, panthenolem i naturalnym ekstraktem z chmielu zapewnia skórze rąk, często narażanej na niekorzystne warunki i wymagającej nawilżenia, odżywienie i ochronę. Elegancki zapach z lekką nutą jabłkową pozostawia skórę delikatnie pachnącą.

Cena: 23 zł.

żel pod prysznic jabłko

Żel pod prysznic z piwem oraz naturalnym ekstraktem z jabłek i zbóż (320 ml)

Odświeżający żel pod prysznic z piwem, ekstraktem z jabłek, zbóż i oliwek uprzyjemni poranny i wieczorny prysznic oraz pozostawi skórę czystą, gładką i delikatnie pachnącą eleganckim aromatem z lekką nutą jabłkową.

Cena: 22 zł.

balsam do ciała jabłko

Balsam do ciała z olejem migdałowym oraz naturalnym ekstraktem z chmielu i jabłka (320 ml)

Nawilżający balsam do ciała z olejem migdałowym, olejem z pestek jabłka, gliceryną, naturalnym ekstraktem z chmielu, witaminą E oraz panthenolem wspiera regenerację, odżywia i nawilża skórę. Przy regularnym stosowaniu balsamu skórą pozostaje gładka, elastyczna i sprężysta. Elegancki zapach z lekką nutą jabłkową pozostawia skórę delikatnie pachnącą.

Cena: 37 zł.

szampon jabłko

Szampon do włosów z piwem oraz naturalnym ekstraktem z jabłek i zbóż (320 ml)

Delikatny, nawilżający szampon do włosów z piwem, naturalnym ekstraktem z jabłek i zbóż, panthenolem oraz lanoliną zmniejsza łamliwość włosów, wzmacnia, przywraca ich naturalny połysk, stymuluje wzrost włosów i działa kojąco na skórę głowy. Elegancki zapach z lekką nutą jabłkową sprawia, że włosy po myciu pozostają cudownie pachnące. Idealny dla wszystkich rodzajów włosów (szczególnie dla włosów suchych). Szampon nie zawiera silikonu.

Cena: 23 zł.

mydło jabłko

Mydło roślinne z naturalnym ekstraktem z chmielu i jabłek (135 g)

Nawilżające mydło roślinne z oleju palmowego i kokosowego wzbogacone naturalnym ekstraktem z jabłek i chmielu, odżywczym olejem migdałowym i nawilżającą gliceryną. Po każdym myciu skóra pozostaje czysta, delikatna oraz cudownie pachnąca eleganckim aromatem z lekką nutą jabłkową.

Cena: 16 zł.

Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe na terenie całego kraju. Przy zamówieniach hurtowych istnieje możliwość negocjacji cenowej. Zapewniamy miłą i fachową pomoc w wyborze właściwego asortymentu. Serdecznie zapraszamy!

Zamówienia należy składać mailowo na adres:
biuro@lazniepiwne.plProgramista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl