piwne spa, łaźnie piwne piotrków trybunalski
  • PROMOCJE i RABATY

OFERTY SPECJALNE » BONY UPOMINKOWE » POMYSŁ NA PREZENT

Pomysł na oryginalny i niezapomniany prezent !

Z myślą o Państwa bliskich przygotowaliśmy specjalne bony upominkowe na zabiegi oferowane przez Łaźnie Piwne BSC.

ZAPROSZENIE ŁAŹNIE PIWNE

Bon upominkowy to oryginalny i elegancki prezent, który mile zaskoczy każdą obdarowaną Osobę. To idealny upominek na urodziny, imieniny, gwiazdkę, ale także doskonały sposób, aby w nietypowy sposób uczcić ważne święta takie jak Rocznica Ślubu, Walentynki, Dzień Kobiet lub Dzień Chłopaka.

Bony upominkowe Łaźni Piwnych BSC są również doskonałą formą podziękowania lub wyróżnienia Twoich partnerów biznesowych i pracowników.

   

Skorzystaj z naszej oferty! To Ty decydujesz, z jakiego zabiegu skorzysta obdarowywana przez Ciebie Osoba. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się      z naszą >> ofertą SPA <<  oraz  >> cennikiem <<. Bony mogą obejmować daną usługę lub wybraną przez Ciebie kwotę, dając tym samym możliwość wyboru indywidualnego zabiegu przez Osobę obdarowywaną. 

    

Zaproszenie do Łaźni Piwnych BSC to gwarantowana poprawa samopoczucia, piękny, zdrowy wygląd oraz niezapomniany relaks dla wybranej przez Ciebie osoby.

   

Nasze Terapeutki SPA z przyjemnością udzielą wszelkiej pomocy i fachowej rady przy indywidualnym komponowaniu pakietów SPA. Istnieje możliwość wczesniejszego przygotowania imiennego "zaproszenia".

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:  

Tel.: 789 243 876
E-mail: rezerwacja@lazniepiwne.pl

 * Wykupione zaproszenie ważne jest 3 miesiące.Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl