piwne spa, łaźnie piwne piotrków trybunalski
  • PROMOCJE i RABATY

ŁAŹNIE PIWNE BSC & SPA » ŁAŹNIE PIWNE » PROCEDURA STANDARDOWA

Procedura: Łaźnie Piwne Standardowe

(czas: 1 godz. 40 min)

I Etap: Relaks w aromatycznej saunie cedrowej 


  Procedurę Standardową Łaźni Piwnych zaczynamy odpoczynkiem w sali relaksacyjnej o klimacie piwnic starego browaru i korzystaniem z sauny suchej wykonanej z drewna cedrowego. Podczas seansu w saunie uwalnia się cudowna woń cedru,dlatego nie jest zalecane stosowanie żadnych olejków zapachowych. Kąpiel w saunie cedrowej daje wiele korzyści, m.in.: rozluźnienie zmęczonych i napiętych mięśni, poprawę krążenia i metabolizmu, usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszenie dolegliwości reumatycznych, wzmocnienie ogólnej odporności organizmu. Seans uspokaja w stanach napięcia nerwowego, stresu i zmęczenia psychicznego oraz dodaje energii. Całkowity czas pierwszego etapu wynosi 50 minut.

II etap: Kąpiel w suszu piwnym

  Kolejny etap procedury stanowi aromatyczna, relaksacyjna kąpiel w drewnianej balii. Stosowany do kąpieli Susz Piwny BSC to w 100 % naturalna mieszanka chmielu, drożdży i słodu piwnego, składników od lat cenionych oraz stosowanych w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej. Susz Piwny BSC zawiera bogaty zestaw witamin z grupy B oraz substancji mineralnych o właściwościach wygładzających, ujędrniających i przeciwdziałających powstawaniu zmarszczek. Podczas kąpieli  proponujemy degustacją piwa z naszego  Browaru Jan Olbracht Rzemieślniczy z 

  Czas kąpieli wynosi 25 minut.

III etap: Relaks na leżaku

Ostatni etap to relaks po kąpieli na drewnianym leżaku. Owinięci w miękki koc, słuchacie Pańtwo muzyki, delektujecie się piwem. Tymczasem składniki z kąpieli jeszcze bardziej wchłaniają się w skórę. Czas trwania ostatniego etapu wynosi 25 minut.


Właściwości lecznicze Suszu Piwnego BSC

Chmiel działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, łagodzi dolegliwości skórne, bóle reumatyczne oraz stany zapalne korzonków nerwowych.

Słód stabilizuje kolagen i elastynę, wspomaga mikrokrążenie, odżywia skórę, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Drożdże zawierają wit. z grupy B oraz substancje mineralne, poprawiają wyglad skóry, zapobiegają powstawaniu drobnych zmarszczek, ujędrniają i wygładzają skórę, przyspieszają gojenie się zmian zapalnych skóry, tworzą na skórze film wspomagający utrzymanie wody w naskórku.

Kąpiel piwna polecana jest również osobom cierpiącym na bezsenność: uspokaja, wycisza, relaksuje.
Aby wzmocnić efekt terapii zalecamy 12 godzin po kąpieli nie myć ciała. Proponujemy również zakup Suszu Piwnego BSC, aby kontynuować terapię w domu. Susz Piwny BSC jest dostępny w regularnej sprzedaży w recepcji Łaźni Piwnych. 

Serdecznie zapraszamy!Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl